Výsledky

Výsledky

Kostelečtí lukostřelci považují venkovní sezonu za tu hlavní část sportovního roku, který je fakticky rozdělen na část venkovní a halovou. Venkovní lukostřelecká sezona probíhá od počátku dubna do konce října, a tedy právě vrcholí.

A dějí se velké věci v lukostřeleckém světě. Letos na mistrovství světa v Berlíně vybojovala naše lukostřelkyně z Plzně Marie Horáčková titul Mistr světa, který je první v novodobé historii ČR.

Naši lukostřelci se tedy běžně budou potkávat na republikových závodech s mistryní světa a olympijskou reprezentantkou.

Lukostřelecký oddíl v letošní sezoně uspořádal ve sportovním areálu v Kostelci na Hané dva lukostřelecké závody. 10.6.2023 a 1.7.2023, kterých se zúčastnilo 60 lukostřelců.

Největší radost jsme měli ze sportovních výsledků našich žáků.

V kategorii do deseti let se zúčastnila Elena Mlčochová, mladší žáci Barbora Mrázková a Adam Crha, a starší žáci měli zastoupení v Natálii Skotákové. Všechny děti jsou z Kostelce na Hané a pravidelně trénují pod vedením trenérů Zdeňka Smolky a Karla Böhma.

elenka1

Právě Elena Mlčochová  nás reprezentovala na Přeboru ČR žáků do 10-ti let v Kroměříži 24.6.2023. Zde se umístila na svých prvních velkých závodech na 8. místě.

adam1

Naše mladší a starší žáky čeká právě v Kroměříži Mistrovství ČR 10.-11.9.2023.

TJ Sokol Kostelec se také prezentoval na Dětském dni v Kostelci na Hané na počátku léta. LK1997 připravil jedno z mnoha stanovišť, kde si děti mohly vyzkoušet tuto krásnou sportovní disciplínu.

S novým školním rokem lukostřelci rozšiřují tréninkovou skupinu dětí.

Když není fotbal, házená nebo florbal pro Vaše dítě to pravé, tak má možnost vyzkoušet LUKOSTŘELBU v Kostelci na Hané. Lukostřelecký oddíl LK1997 v Kostelci na Hané, který vychovává výkonnostní sportovce, rozšiřuje tréninkovou skupinu dětí. V případě zájmu zavolejte předsedovi oddílu Ing. Jiřímu Františkovi na telefon 606670686. Trénujeme každé úterý a čtvrtek od 16:00 do 19:00 ve sportovním areálu na víceúčelové travnaté ploše. Rádi Vás uvítáme. Přijděte se podívat. Děkujeme za podporu městu Kostelec na Hané.

 

[Hlavní stránka] [Aktuality] [O lukostřelbě] [Kalendář] [Kontakt] [Výsledky]